30 Nisan 2012 Pazartesi

Bardakta Meyve Bayiliği

 Bayilik Veren Firmalar
Bayilik Kategorisi : Gıda
Firma İsmi : Bibardakmeyve.com
Kuruluş Yılı : 2010
Şube Sayısı : 1
Firma Tanıtımı : Doğranmış Taze Meyve Servisi

Kendi yarattığı sektörün ilk markası olan, İstanbul'dan ve şehir dışından bir çok bayilik teklifi alan Bibardakmeyve.com'u isim hakkı ve imalathanemizle devrediyoruz. Şirketimiz, internet üzerinden sipariş alan ve imalathaneden müşterilerine paket servis ile ürün çıkaran bir sistem üzerine kurgulanmıştır.
Bloomberg TV'de yayınlanan Dragon's Den programında yatırım desteği almış, yazılı ve görsel basında geniş yer bulan şirketimiz müşterilerinin olumlu geri dönüşleriyle günden güne büyümektedir. Ancak aile şirketi olarak farklı alanda yaptığımız işi sürdürmek istememiz nedeniyle, aktif durumda çalışan iş yerimizi devrediyoruz.
Geleceğin fast food'u gözüyle bakılan şirketimiz hiç bir reklam harcaması yapmadan bir başarı yakalamıştır. Bunun nedeni müşterilerinin ihtiyaçlarını kaliteli biçimde karşılaması ve hala bir rakibinin bulunmamasıdır. Şu an itibariyle Maslak ve Levent çevresinden web sitemize kayıtlı 2.200 kişi vardır. Yapılacak bir halkla ilişkiler faaliyetiyle hem üye sayısı artırılabilir hem de farklı noktalara bayilikler kısa zamanda verilebilir.
Şirketimiz, Franchising (Bayilik) sistemini bilen ve profesyonelce yönetim yapabileceğine inanan kişiler tarafından devralındığında kısa zamanda Türkiye çapında bilinen bir marka olarak genişlemesini sürdürecektir. (Bu konuda Alışveriş Merkezi stand tasarımları ve iş planları devralacak olan kişiye teslim edilecektir.) Şirketimizin henüz bir bayisi bulunmamaktadır. Bunun nedeni Franchise (Bayi) yönetebilecek personel ve mağaza altyapısını istediğimiz şekilde kuramamış olmamızdır.
Yaptığımız iş özellikle ofis çalışanlarını hedefleyen bir iştir. Şu an ofis çalışanlarının yoğun olduğu bir noktadan hizmet veren şirketimizi devralan kişi Maslak şubesinden, Etiler - Levent Bölgesi'ne de ağırlık verip günlük ciroyu çok daha fazla artırabilir. Eğer istenirse diğer bölgelere bayilik verilip genişleme bu şekilde de sürdürülebilir. (Şirketimiz Levent ve Mecidiyeköy bölgeleri bayilikleri için yoğun talep almaktadır. Uygun giriş fiyatı ile çok rahat bir şekilde bayiliklerinizi verebilirsiniz.)
70.000 TL olan şirketimizin satış fiyatına, Türk Patent Enstitüsü'nden alınmış isim hakkı, domain adresi, muhtemel rakiplere karşı giriş bariyeri oluşturmak amacıyla farklı isimlerdeki 5 adet web adresi ve Maslak'ta bulunan imalathanemizin devri dahildir. (Devredilecek domainler; www.meyvesalatasi.com, www.meyvebardagi.com, www.bardaktameyve.com, www.birbardakmeyve.com, www.bibardakmeyve.com).
Aşağıda bulunan linklerden ünlü iş adamlarının şirketimiz hakkında söylediklerini izleyebilirsiniz.

Potansiyeli oldukça yüksek olan ve Yemeksepeti.com'un kurucusu Nevzat Aydın'ın "Bu iş doğru yapılırsa çok iyi bir iş" dediği şirketimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan telefon numaramızdan yada bu e-posta adresinden bilgi alabilirsiniz.
Sormak istedikleriniz olursa cevaplamaktan mutluluk duyarım.
Hayırlı kazançlar,
Sağlıklı günler
Emre Ereke
0212 328 20 80
0532 224 89 04

İlgili Kişi : Süleyman Emre
Telefon Numarası (532) 2248904
E-posta sereke@gmail.com
Adres Girişi Adres: Maslak
 Bayilik Veren Firmalar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder